• Üye ol & %15 İndirim Kazan

  • 125 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo!

  • Outlet: %35'e Varan İndirim

Reebok ERKEK MONT

(5 ürün)

Serin veya soğuk hava koşullarında sporculara kolaylık sağlayan Reebok erkek mont koleksiyonu, hafif yapısı ile dikkat çekiyor. Ekstrem sporlar ve günlük yürüyüşler gibi pek çok farklı skalada uygun tercihlerin bulunduğu erkek mont modelleri, şık renkleri ile günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabiliyor.

Bahar ayları için oldukça uygun bir yapı sergileyen erkek yağmurluk, su tutmayan yapısı ve hava geçirgenliği sayesinde yürüyüş veya koşu aktivitelerinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Daha zorlu kış şartları ve doğa yürüyüşleri için ideal bir yapı sergileyen Reebok mont modelleri erkek kullanıcıların dikkatini çekiyor. Farklı kumaş yapılarıyla ön plana çıkan erkek mont modelleri, üründen tam performans alınması sağlıyor.Her tarza hitap eden erkek spor mont, egzersizler dışında rahat giyimi tercih edenler tarafından da tercih ediliyor.

Ter tutmayan PlayDry teknolojisi ve kuru kalmanızı sağlayan Speedwick teknolojisi ile sağlıklı bir yapı sergileyen mont modelleri, tırmanış, yürüyüş gibi sporlar sırasında vücut ısısının korunmasına da yardımcı oluyor. Yapımında özenle seçilen kumaş yapıları ile zorlu şartlardan etkilenmiyor, kir tutmuyor ve üzerinde karanlık ortamlarda görülmeye yardımcı olan yansıtıcı detaylar yer alıyor. Uzun süreli kullanım vadeden Reebok mont, cazip fiyatlar ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Siz de beğendiğiniz ürünü sepete ekleyerek kolayca sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Sırala:

Büyük İndirim
Erkek Koşu

204,00 TL

314,00 TL

Büyük İndirim
Erkek Outdoor

409,00 TL

472,00 TL

Büyük İndirim
Erkek Outdoor

324,00 TL

374,00 TL

Büyük İndirim
Erkek Koşu

162,00 TL

249,00 TL

Büyük İndirim
Erkek Outdoor

266,00 TL

307,00 TL

Sırala: