Kişisel Verilerinize İlişkin Açık İzin Belgesi


AG grup şirketlerinin bir parçası olan Adidas Spor Malzemeleri Satış ve Pazarlama A.Ş. (“Adidas Türkiye”),  Türkiye'deki online marka mağazasını işletmekle birlikte, adidas AG grup şirketleri adına (adidas Türkiye’yi de kapsayacak şekilde) (“adidas”) RND Yazılım ve E-Ticaret A.Ş vasıtasıyla  verilerinizi burada belirtilen koşullarda toplamakta ve işlemektedir. ("adidas") RND Yazılım ve E-Ticaret A.Ş ise, online mağazaların işletilmesinden sorumlu veri işleyendir. 

Reebok, RND vasıtasıyla, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili diğer yasalar kapsamında ve Gizlilik Bildirimi'ne uygun olarak kişisel bilgilerinizi işlemektedir. Kişisel bilgilerinizin kanun kapsamında ve mevzuat gereği işlenmesinin dışında, kişisel bilgileriniz aşağıda listelenen hizmetlerin kullanımına uygun olarak işlenecektir:
Benzer ürün ve hizmetler hakkında size gönderilen diğer belgeler, bilgilendirici e-postalar, bültenler göndermek
Ürün veya hizmet sonrasında geribildiriminizi istemek için sizinle iletişime geçmek 
Yarım kalmış satış işlemi durumunda size bir hatırlatma göndereceğiz. Bu bildirimlerdeki aboneliğinizi her zaman derhal iptal edebilirsiniz. E-postadaki veya başka bir mesajdaki bağlantıya tıkladığınızda ücret alınmaz.
Normal (elektronik olmayan) posta, e-posta, SMS, telefon veya diğer elektronik araçlarla pazarlama, reklam ve kamuoyu yoklaması amaçlarıyla sizinle iletişime geçmek. Reebok ürünleriyle alakalı bilgi, e-ticaret faaliyetleri, özel teklifler, promosyonlarla birlikte yerel mağaza açılışları, faaliyetleri veya spor etkinlikleri bilgilendirmesi. Sizinle, size özel ilgimizden kaynaklanan bilgilerle iletişim kurabilmek için bizimle olan genel etkileşiminiz birleştirilecek, analiz edilecek ve kullanılacaktır. (Bunlarla kısıtlı kalmamak üzere, örneğin, e-mağazalardaki alışveriş davranışınız, Reebok yapı mağazalarında, sadakat programlarını kullanımınız, ürünleri değerlendirme ve incelemeleriniz, müşteri hizmetlerimizle olan iletişim geçmişiniz, bülten tıklama veya açılış sonuçlarınız, internette gezinme davranışınız (web izleme), abone olduğunuz bülten türleri, promosyonlara veya etkinliklere katılımınız, mi coach ile etkileşimleriniz ve (mobil) uygulamalarınızın kullanımı)
Pazarlama, reklam ve/veya kamuoyu yoklaması amaçlarıyla iletişim bilgilerinizin Reebok içerisinde bulunan diğer şirketlere sağlanması "İtiraz etme hakkı" ve "Düzeltme talebinde bulunma hakkı" gibi haklarınız konusunda bilgi ve özellikle izninizi geri çekmek konusunda lütfen "Haklarınız" bölümüne göz atın.
·      Müşteri memnuniyeti hakkında araştırma yapma,
·      Başvuru ve şikayetlerinizi değerlendirme,
·      Kimlik doğrulama prosedürlerini uygulama,
·      Çalıştığımız kurum ve kuruluşların ve diğer bağlı şirketlerimizin hizmet sunumu.
·      Üçüncü tarafları kullanabileceğimiz Kredi itibarınızı değerlendirmek amacıyla bilgilerinizi kullanma.
 
Verilerinizin yurtdışında ve/veya Reebok sunucularının veya veri tabanı depolama tesislerinin yurt dışında bulunabileceği diğer Reebok ve diğer üçüncü taraf hizmet sağlayıcıları veya veri işlemcileri şirketlerine aktarılması
Bu açık izni vererek, yurtdışı bilgilerinizin burada açıklandığı üzere aktarımını ve saklanmasını onaylar ve kabul edersiniz. Diğer bütün durumlarda bilgiler, kanunen iznimiz olmadığı sürece ön onayınız olmadan aktarılmayacaktır.
İşbu belgede kişisel verilerinizin alınan hizmetlerle ilgili kullanımını ve işlemini kabul ederek açık izni verirsiniz.