@bonemagazine

Bir gerçek varsa o da başkaların neyi ne kadar yapacağı düşüncesini bir kenara bırakıp çuvaldızı önce kendimize batırmamız.

@magnet.social

Bu şekilde kollektif ilerlediğimizde sürdürülebilirlik gerçekten sürdürülebilir, sürdürülmelidir.

@dadanizm

Çünkü şuna inanıyoruz ki bugünün dinamiklerini, bugünden geleceğe miras bırakmak ancak bu şekilde yazılı, sesli ve görsel tarihin bir parçası, bir üreticisi olmakla mümkün.

@magnet.social

’Evet sürdürülebilir!’ Bu mottoyu aslında hayatımızın her anında kullanmamız lazım, çünkü elde ettiğimiz ilişki, madde, su her geçen gün azaltıp daha da değerli hale geliyor.

@callingmag

Bugün, sürdürülebilirlik kavramı yalnızca doğanın ekosistemini değil yaşamın farklı alanlarındaki ekosistemleri de korumaya, iyileştirmeye ve sonraki kuşaklar için yaşanabilir bir alan bırakmaya dayanıyor.

@bantmag

Bir derginin en önemli misyonlarından biri arşivsel belge niteliği taşımasıdır. Bağımsız dergiler, içerisinde bulundukları dönemin, akımların bir tezahürüdür. Mizampajıyla, yazı diliyle, seçtiği konu başlıklarıyla o dönemin tarihe bırakılmış bir özetidir.

@callingmag

Bir grafik tasarımcı olarak başladığım dergicilik serüveninde ve bugün calling ile beraber durduğum noktada, aklımın bir köşesinde her zaman estetiğin ötesine geçecek gerçek değerler yaratabilmek var.

@callingmag

20. yüzyılın ikinci yarısında ilk sinyallerini veren ve henüz yeni başlayan 21. yüzyıla adını büyük harflerle yazdıran ekolojik ve ekonomik krizlerin dünyasında, sürdürülebilirlik fikri hayatlarımızın gündelik bir parçası oldu.